°


AS

Złodziej znalazł schronienie pod... łóżkiem

Kilka dni temu z placu budowy w Konstancinie-Jeziornie zginęły elektronarzędzia. Policjanci wytypowali potencjalnego złodzieja. Ten schował się przed mundurowymi pod łóżkiem.

Pod koniec lipca z terenu pewnej budowy zniknęły narzędzia. Sprzęt nie „wyparował”, został skradziony. Łupem złodzieja padły m.in. wiertarka, kompresor, czy elektryczna wyciągarka. Straty zostały wycenione na około 5,6 tys. zł.

Sprawą zajęli się konstancińscy mundurowi. Udało im się wytypować mężczyznę, który mógł się dopuścić kradzieży. Z informacji policjantów wynikało, że podejrzany mógł się znajdować na terenie powiatu otwockiego.

Na posesji, na której miał się znajdować obywatel Ukrainy policjanci zastali grupę osób. Po ich wylegitymowaniu okazało się, że w grupie nie ma poszukiwanego 34-latka. Funkcjonariusze odnaleźli za to skradzione narzędzia. Ale coś nie dawało spokoju mundurowym. Postanowili dokładniej przeszukać pomieszczenia. Szybko znaleźli poszukiwanego złodziejaszka. Ten wykazał się kreatywnością i ukrył się pod łóżkiem.

– Narzędzia wróciły już do prawowitego właściciela, natomiast 34-latek wprost spod łózka trafił do policyjnej celi. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10 – informują policjanci.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz