°


Anna Sołtysiak

Zderzenie dwóch aut w Lesznowoli

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło na skrzyżowaniu Słonecznej i Postępu w Lesznowoli. Jak informują policjanci kierowca mercedesa kierowca nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie.

Mercedes jechał ul. Słoneczną w stronę Nadarzyna, natomiast renault poruszało się ul. Postępu w kierunku Bobrowca.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem vito 29-latek chciał przejechać na czerwonym świetle i doszło do zderzenia z renault. Dwie osoby z francuskiego pojazdu trafiły do szpitala – mówi nam kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Zatem wstępnie wynika, że było to z winy kierowcy mercedesa, który nie zachował ostrożności wjeżdżając na skrzyżowanie. Tym samym doprowadził do zderzenia. Dodam, że mężczyzna był trzeźwy – zaznacza. 

Są utrudnienia na miejscu. Policjanci apelują, by kierowcy zachowali szczególną ostrożność.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Piaseczna i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPRPIASECZNO.pl na adres e-mail: kontakt@wprpiaseczno.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz