°


Archiwum

Zaginął 12-letni chłopiec z Ursynowa

Trwają poszukiwania 12-letniego Jonathana Nieradko. Chłopiec dwa dni temu wyszedł z mieszkania przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie i od tamtej pory nie miał kontaktu z rodziną.

Chłopca poszukują najbliżsi i policja. – Jonathan Nieradko ma 160 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy, ciemne, długie proste włosy w kolorze brązowym, mały nos i pełne uzębienie. Nie posiada znaków szczególnych. W dniu zaginięcia ubrany był w granatowy t-shirt i granatowe dresy – informuje Komenda Stołeczna Policji.

Każdy kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o kontakt z policją. –  Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jonathana Nieradko proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Ursynów przy ul. Janowskiego 7,   tel. 22 601 68 78 lub 22 603 15 71, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl – apelują funkcjonariusze.


REDAKCJA
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz