°


KPP Piaseczno

Zabarykadował się w bagażniku. Wyciągnęli go strażacy

Pracownicy stacji paliwowej w Tarczynie zaniepokojeni zachowaniem jednego z kierowców wezwali policję. W trakcie interwencji mężczyzna zamknął się w bagażniku własnego samochodu. Aby go wyciągnąć potrzebna była pomoc straży pożarnej...

– Niepokój pracowników wzbudził kierowca jednego z samochodów, który zaparkował pod dystrybutorem. Policjanci, którzy przybyli na wezwanie zastali wewnątrz lanci mężczyznę, który zachowywał się agresywnie i nie stosował do wydawanych mu poleceń – poinformował kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. 

Mężczyzna zamknął się w samochodzie i nie chciał wyjść. W momencie gdy policjanci oznajmili mu, że będą zmuszeni użyć siły, ten przemieścił się do bagażnika. Na miejsce wezwano strażaków, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu otworzyli klapę samochodu. 

Wobec mężczyzny zastosowano środki przymusu bezpośredniego. Później, 32-letniemu mieszkańcowi Warszawy, pobrano krew aby ustalić czy zażywał substancje psychotropowe. 

Policjanci przeszukali również pojazd mężczyzny. Wewnątrz znaleziono kij bejsbolowy, maczetę i noże. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz