°


KDK

Za rok o tej samej porze

To tytuł spektaklu, który odbędzie się 6 maja w Konstancińskim Domu Kultury. Jest to niezwykle zabawna komedia romantyczna, adaptacja sztuki kanadyjskiego pisarza Bernarda Slade’a w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza.

– Spektakl w doborowej obsadzie przedstawia niezwykłą historię kobiety i mężczyzny (w rolach głównych znani aktorzy filmowi, telewizyjni i teatralni Olga Bończyk i Piotr Gąsowski). Zakochują się w sobie podczas przypadkowego spotkania, ale nie mogą być razem. Postanawiają spotykać się raz w roku. Od ponad 20 lat wspólnie spędzają jeden weekend, a pozostałą część roku poświęcają swoim rodzinom – opisują sztukę organizatorzy.

Podczas spektaklu można obejrzeć kilka corocznych spotkań kobiety i mężczyzny, które ukazują ich miłość i przyjaźń. W czasie tych spotkań bohaterowie zmieniają się, ale nie tylko oni, bo otaczający ich świat też. – Spektakl pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, zabawnych, wzruszających i inteligentnych dialogów, gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Sztuka z 1975 roku od lat nie schodzi z afisza teatrów na całym świecie. Przebojowa komedia nie tylko zyskała sympatię widzów, lecz także spotkała się z pozytywną oceną krytyków – czytamy dalej na stronie Konstancińskiego Domu Kultury.

Spektakl odbędzie się 6 maja w budynku KDK przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie. 

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach KDK od wtorku do piątku w godz. 12-18 oraz w dniu imprezy, na dwie godz. przed wydarzeniem oraz na stronie KDK w zakładce bilety. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz