°


archiwum

Z siekierą w ręku gonił nastolatka

Policjanci z Góry Kalwarii i Konstancina-Jeziorny zatrzymali dwóch mężczyzn, który znęcali się nad swoimi rodzinami. Jeden z nich z siekierą gonił nastolatka.

Funkcjonariusze z Góry Kalwarii otrzymali informacje,że w jednej z gminnych miejscowości doszło do awantury. 44-latek pobił swoją konkubinę. Na tym się jednak nie skończyło swoją złość próbował wyładować na jej nastoletnim synu. Co więcej groził również policjantom przybyłym na miejsce. 44-latek trafił do policyjnej celi.

Do podobnej interwencji zostali wezwani policjanci z Konstancina-Jeziorny. Tu jednak sprawa wyglądała znacznie poważniej. 38-latek gonił z siekierą nastoletniego członka swojej rodziny, groził że go zabije. Niewiele brakowało a mogło dojść do tragedii. Siekierę z rąk mężczyzny wyrwali świadkowie całego zdarzenia.

Okazało się, że krnąbrny 38-latek nie pierwszy raz wyładowuje swoją frustrację na rodzinie. Policyjne ustalenia ujawniły, że mężczyzna niemal złość wyładowuje na członkach swojej rodziny: rodzicach, konkubinie i dzieciach. Z reguły zawsze jest wtedy pod wpływem alkoholu.

Ze względu na swoje agresywne i niebezpieczne zachowanie 38-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz