°


EL

Wyszli z aresztu i po kilku godzinach znów do niego trafili

Z nauczek, które dostajemy warto wyciągać wnioski. Niestety nie zrobiła tego młoda para z Piaseczna. W ciągu dwóch dni młodzi trafili do policyjnej celi, za to samo przewinienie.

W weekend podczas popołudniowej służby policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zwrócili uwagę na młodą parę. 18-latek i jego o rok starsza koleżanka na widok policjantów gwałtownie zawrócili. Funkcjonariusze wyczuli, że coś jest na rzeczy i postanowili wylegitymować młodą parę.

Szybko okazało się z czego wynikało nerwowe zachowanie młodej pary. Chłopak i dziewczyna mieli przy sobie sześć torebek strunowych z marihuaną. Para została zatrzymana i na noc trafiła do policyjnej celi. Później oboje usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających.

Ci sami funkcjonariusze pełnili służbę następnego dnia. Gdy patrolowali ulice Tarczyna zauważyli parę zatrzymaną dzień wcześniej. Tym razem również wylegitymowali młodych ludzi. Szybko wyszło na jaw, że 18-latek i jego koleżanka nie wyciągnęli wniosków po spędzeniu nocy w policyjnej celi. Chłopak na widok policjantów odrzucił zawiniątko, ale to nie umknęło uwadze mundurowych. Czego próbował pozbyć się 18-latek? Kolejnej porcji marihuany. Łącznie policjanci zabezpieczyli 16 gramów marihuany.

Młoda para ponownie trafiła do celi. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz