°


Anna Sołtysiak

Wyrzucił przez okno... telewizor

Do nietypowej interwencji zostali wezwani policjanci z Konstancina-Jeziorny. Krnąbrny 34-latek postanowił zrobić „porządki” w domu i wyrzucał niepotrzebne rzeczy przez okno. Co więcej w trakcie interwencji zaatakował policjantów.

Takich wezwań dyżurni nie otrzymują zbyt często. O pomoc do policjantów zwrócili się mieszkańcy z jednego z bloków w Konstancinie. Z informacji zgłaszających wynikało, że z jednego z mieszkań przez okno wyrzucane są różne przedmioty. Jednym z nich był... telewizor.

Funkcjonariusze po dotarciu na miejsce zastali w mieszkaniu 34-latka, który w furii niszczył mieszkanie. Próbowali uspokoić mężczyznę. W odpowiedzi zostali zaatakowani. Po obezwładnieniu krnąbrnego mężczyzny zakuli go w kajdanki.

Szybko okazało się że 34-latek robił „porządki” w cudzym mieszkaniu. Wynajmował on lokum od mieszkańca Trójmiasta i to właśnie przedmioty należące do właściciela mieszkania wylądowały za oknem.

– Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi, zostały mu już przedstawione zarzuty za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo nawet do 3 lat pozbawienia wolności – informują policjanci z piaseczyńskiej komendy.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz