°


Czytelnik Paweł

Wypadek na drodze z Zalesia, dwóch poszkodowanych

Poważny wypadek na drodze z Zalesia Górnego do Wólki Kozodawskiej. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – Wypadek w Wólce Kozodawskiej, skręt na Żabieniec. Droga zablokowana – napisał Paweł.

 

Na drodze z Zalesia do Wólki Kozodawskiej dwa pojazdy zderzyły się czołowo. – Do wypadku doszło na łuku drogi. Uczestniczyły w nim dwie hondy. W przypadku jednego z pojazdów nie widać nawet śladów hamowania – mówi nam kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

 

W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. – Jeden z mężczyzn został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie, drugi zaś trafił do placówki w Piasecznie. Na drodze tworzą się korki. Kierowcy mogą korzystać z objazdów – podaje kom. Sawicki.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Piaseczna i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPRPIASECZNO.pl na adres e-mail: kontakt@wprpiaseczno.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz