°


KPP Piaseczno

Wpadł z 7 gramami marihuany

Piaseczyńscy policjanci zatrzymali 21-latka, u którego znaleźli opakowanie z marihuaną. Policjanci przypominają, że w polskim prawie posiadanie jakichkolwiek ilości środków odurzających jest zabronione.

– Dzięki doskonałej znajomości nie tylko terenu, ale również rozpoznaniu zagrożeń możliwe było zatrzymanie młodego mężczyzny, który posiadał przy sobie środki odurzające. Dzielnicowy z Piaseczna natychmiast po tym jak uzyskał informację o osobie mogącej posiadać narkotyki, skontaktował się z funkcjonariuszami z wydziału patrolowo-interwencyjnego – poinformował kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

21-latek był zdenerwowany w czasie legitymowania. Dobrowolnie jednak oddał funkcjonariuszom torebkę z zawartością 7 gramów marihuany. To nie pierwsze takie zatrzymanie. – W polskim prawie posiadanie jakichkolwiek ilości środków odurzających jest zabronione i zagrożone surową odpowiedzialnością karną skodyfikowaną w ustawie o przeciwdziałaniu narkomani – podkreśla kom. Sawicki.  


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz