°


Pixabay

Weź udział w wyścigu

Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów zaprasza do wzięcia udziału w wyścigach szosowych w Górze Kalwarii. Przyjdź i spróbuj swoich sił w zawodach lub wykorzystaj okazję do spotkania z mistrzami świata, Europy i Polski. Start imprezy – 6 sierpnia, godz. 12.00.

ŻTC Bike Rice to wydarzenie dla fanów wyścigów i mocnych wrażeń. 6 sierpnia odbędą się dwa cykle zawodów – Super Prestige oraz Fit Race. Trasy o różnej długości uwzględniają stopień zaawansowania uczestników. Dla obserwatorów przewidziano spotkania z najlepszymi zawodnikami świata. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie.

Super Prestige to cykl wyścigów szosowych, składających się z czterech kategorii kobiecych i siedmiu kategorii męskich. Dla osób doświadczonych przewidziano dodatkowe kategorie umożliwiające start na najdłuższym dystansie. Fit Race to cykl wyścigów szosowych ze startu wspólnego dla wszystkich kategorii na jednym dystansie 50-70 km. Do startu w Fit Race zapraszamy trzy kategorie młodzieżowe: junior, junior młodszy i młodzik zrzeszone w klubach kolarskich. Zaleca się udział na rowerach szosowych, ale można startować też na innych. 

Start wyścigu przy ul. Księdza Zygmunta Sajny. Metę wyznaczono na ul. Lipowską. Długość jednego okrążenia wynosi 18 km. Trasa będzie pokonywana wielokrotnie w zależności od kategorii wiekowej.

 W godz. 9.00 – 11.00 odbędą się zapisy w Biurze Zawodów. O godz. 15.30 nastąpi uroczysta dekoracja zwycięzców po zakończeniu wyścigu na najdłuższym dystansie. Zawody będą rozgrywane pod patronatem Burmistrza Góry Kalwarii.


Aleksandra Szczepańska
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz