°


mat. prasowe

Uwieliny wygrały podwórko

Można krzyknąć udało się! W Uwielinach powstanie Podwórko Talentów, które wybuduje firma Nivea. Wszystko dzięki Wam internautom.

W tegorocznej zabawie organizowanej przez Nivea można było zdobyć Podwórko Talentów. Na wspomniane podwórko składają się trzy strefy: największa aktywna i dwie mniejsze – naukowa i artystyczna. Na podwórku sportowców znajdzie się siedem elementów: kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra kapsle oraz trampolina. Na podwórku naukowców dzieci będą mogły korzystać z planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Natomiast mali artyści w swojej strefie znajdą muzyczne tablice, teatrzyk oraz tubę do rozmowy.  

Co trzeba było zrobić by wygrać? Lokalizacja zgłaszać można było poprzez wysłanie filmiku. Następnie po weryfikacji na filmiki, czyli również na lokalizacje, mogli głosować internauci. Nagrody trafią do pierwszej 20 z największą ilością głosów. Wśród laureatów znalazł się Zespół Szkół w Uwielinach, który zgromadził 38 488 głosów i zajął 13. miejsce. - W imieniu całej uwielińskiej społeczności składam Redakcji i Czytelnikom portalu WPRPIASECZNO najpiękniejsze podziękowania za wspieranie naszej akcji Podwórko Talentów Nivea. Po prostu dziękuję Państwu - napisała na naszym fanpage'u sołtys Uwielin.

Pozostaje zatem pytanie kiedy podwórko pojawi się w Uwielinach. Nivea zadeklarowała, że obiekt powstanie do końca roku.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz