°


pixabay.com

Trwa rekrutacja do żłobka

W Górze Kalwarii już na początku sierpnia wystartowała rekrutacja do żłobka, który ma zacząć działać od września przy ul. Bema.

Przypomnijmy. Samorządowe Przedszkole Integracyjne, które funkcjonowało przy ul. Dominikańskiej zostało przeniesione do nowego budynku. Dzieci do przedszkola przeniosły się pod koniec listopada ubiegłego roku, ale oficjalne otwarcie nastąpiło w grudniu na mikołajki.

Nowym obiekcie znajdzie się nie tylko miejsca dla przedszkolaków. Przy u. Bema obok przedszkola ma również działać żłobek. Ten ma zacząć działać tuż po wakacjach. Do żłobka zostanie przyjętych 20 maluchów.

Stawka miesięczna za pobyt dziecka w placówce do 10 godzin to 300 zł. Maksymalna opłata za dzienne wyżywienie malucha to 8 zł. Pierwotnie zakładano, że rekrutacja wystartuje w lipcu, ale ostatecznie zdecydowano, że wnioski o przyjecie maluchów do żłobka będzie można składać od 1 do 14 sierpnia. Kolejność złożenia wniosku nie będzie miała wpływu na wynik rekrutacji. Lista przyjętych dzieci zostanie opublikowana 25 sierpnia.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz