°


KPP Piaseczno

Tragedia w Brześcach. Zginęli na motocyklu

W nocy z 11 na 12 lipca w miejscowości Brześce doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Dwóch młodych mężczyzn podróżowało motocyklem z Konstancina w stronę Góry Kalwarii, niestety jeden z zakrętów okazał się zabójczy...

Wypadek miał miejsce 10 minut po północy. – Na motocyklu suzuki jechało dwóch mężczyzn w wieku 38 i 21 lat. Jadąc od strony Konstancin drogą wojewódzką nr 724, najprawdopodobniej na łuku, kierowca motocykla stracił panowanie nad jednośladem. Są to oczywiście pierwsze, wstępne przyczyny. Niestety jeden z mężczyzn zginął na miejscu. Wobec drugiego podjęto reanimację, wezwano śmigłowiec ratowniczy, ale niestety jego też nie udało się uratować – mówi kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Policjanci wykonywali swoje czynności do późnych godzin nocnych. Niestety to kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty w regionie piaseczyńskim. Policjanci apelują o bezpieczną jazdę. – Jest to kolejna tragiczna informacja. Apelujemy o zdrowy rozsadek i zachowanie ostrożności na drogach. Nie ma wątpliwości, że motocykliści są mniej chronieni niż np. kierowcy samochodów i w wyniku zdarzeń drogowych odnoszą większe obrażenia – wyjaśnia kom. Sawicki. – Jednocześnie prosimy świadków o pomoc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Piaseczna i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPRPIASECZNO.pl na adres e-mail: kontakt@wprpiaseczno.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Kasia

Macie zdjęcia?