°


Archiwum

Szykujcie się na Kino Letnie w Mysiadle!

Już dziś park w Mysiadle (gmina Lesznowola) zmieni się salę kinową pod gołym niebem. Na film zaprasza GOK Lesznowola wspólnie z Grupą Wpr Media, wydawcą portalu WPRPIASECZNO.pl.

Kino Letnie wystartuje o godz. 21.30, zlokalizowano je na terenie malowniczego parku w Mysiadle. Na miejscu będzie czekać na Was wielki pneumatyczny ekran i aż 200 leżaków! Letni ciepły wieczór, gwiazdy na niebie, bliskie osoby obok i dobry film – czego chcieć więcej?

Na ekranie wyświetlony zostanie film „Nietykalni” w reżyserii Oliviera Nakache'a i Erica Toledano. Opowiada on o prawdziwej historii. Sparaliżowany w wyniku wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi!

Czekamy na Was 14 lipca o godz. 21.30 w parku w Mysiadle! Gwarantujemy, że nie zabraknie filmowych emocji. Kolejny pokaz już w sierpniu.

Wydarzenie na Facebooku: Kino w Mysiadle!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Gmina Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli oraz Grupa Wpr Media wydawca portalu WPRPIASECZNO.pl. Sponsor główny: Designer Outlet Warszawa. Partner motoryzacyjny: Chodzeń. Patron medialny: WPRPIASECZNO.pl.

Zostań Partnerem Kina Letniego i poszerz grono swoich odbiorców! Współpraca z nami to gwarantowana reklama dla twojej firmy zarówno wśród widzów kina jak i czytelników portalu WPRPIASECZNO.pl.

O szczegóły współpracy pytaj w naszym biurze reklamy: Grupa WPR Media tel. 22 758 77 88 reklama@wprmedia.pl.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz