°


Archiwum

Szykują się utrudnienia na Poprzecznej

Od 4 maja kierowcy będą musieli szerokim łukiem omijać ul. Poprzeczną w Lesznowoli. Utrudnienia związane są z budową kanalizacji.

Na Poprzecznej pojawi się zakaz wjazdu. Rzecz jasna nie będzie on dotyczył mieszkańców ulicy oraz pojazdów obsługujących posesję. – Na obecnym etapie Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. realizuje  budowę sieci kanalizacji sanitarnej we wsi Janczewice i
Podolszyn. Prace trwać będą wzdłuż ulic Jedności, Poprzecznej i Polnej w Lesznowoli i Janczewicach – podało Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne.

Budowa kanalizacji to jeden z priorytetów gminy Lesznowola. Rzecz jasna, że inwestycja wiąże się z utrudnieniami. W przypadku ul. Poprzecznej kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. – Termin zakończenia ustalony jest na dzień 30 listopada 2017 roku. Inwestycja planowana była od 2009 roku i jest realizowana w etapach. Koszt inwestycji wynosi 3 740 200 netto – przedstawia LPK.

Gmina Lesznowola skanalizowana jest w ponad 85 proc. – Poziom skanalizowania gminy jest bardzo wysoki. W tej kadencji, do 2018 roku, ma być całkowity – zaznacza Agnieszka Adamus z Urzędu Gminy Lesznowola.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz