°


mat. prasowe

Szkoła w Uwielinach walczy o podwórko talentów

Zespół Szkół w Uwielinach bierze udział w konkursie znanego producenta kosmetyków, który ufunduje budowę nowoczesnego placu zabaw dla dzieci. Aby tak się stało potrzebna jest pomoc internautów!

Nivea po raz kolejny organizuje konkurs, w którym do wygrania jest plac zabawy. W tegorocznej edycji szkoły i gminy walczą o podwórka talentów. Jak będzie ono wyglądać? Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Podwórko będzie podzielone na trzy strefy: największą aktywną i dwie mniejsze – naukową i artystyczną. Na podwórku sportowców znajdzie się siedem elementów: kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra kapsle oraz trampolina. Na podwórku naukowców dzieci będą mogły korzystać z planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Natomiast mali artyści w swojej strefie znajdą muzyczne tablice, teatrzyk oraz tubę do rozmowy.

Tego typu place zabaw powstaną w 20 lokalizacjach w całym kraju. Zwycięzców wskażą intenauci, a nagroda trafi do tych z największą liczbą głosów. Do walki w tym konkursie stanął też Zespół Szkół w Uwielinach. Można na niego głosować do końca lipca. Wystarczy jedno „kliknięcie” dziennie na stronie dostępnej tu.

Sołtys Uwielin skontaktowała się z naszą redakcją i poprosiła o umiezczenie podziękowań. – Dziekuję redakcji za wsparcie i zachęcanie czytelników do głosowania. Ogromne podziękowania należą się również głosującym. Każde kliknięcie jest dla nas bardzo cenne i zbliża nas do nagrody. Jeszcze raz serdecznie dziękuję  – powiedziała. 

My dołączamy sie do podziękowań i prosimy o więcej.

Do głosowania zachęcają również uczniowie z Uwielin:REDAKCJA
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz