°


nestle

Siłowni plenerowych nie będzie

Firma Nestlé zorganizowała konkurs, w którym do wygrania były siłownie plenerowe. Do zabawy zgłoszono cztery lokalizacje z naszego regionu. Niestety zabrakło szczęścia.

W zabawie organizowanej przez firmę Nestlé można było wygrać budowę siłowni plenerowej. Do wygrania było aż 16 takich siłowni, po jednej dla każdego województwa. Zestaw sportowy składa się z czterech podwójnych urządzeń: biegacza i orbitreka, roweru i jeźdźca, surfera i twistera oraz drabinki z podciągiem dla nóg oraz wioślarza.

Co trzeba było zrobić by wygrać? Sukces zależał tu od internautów i ich systematycznego głosowania. Każdego dnia od 10 maja do 30 czerwca można było oddawać głosy. Z naszego regionu o siłownie walczyły aż cztery lokalizacje. W Górze Kalwarii to teren przy skrzyżowaniu ulic Batorego i Żwirki i Wigury, w Lesznowoli przy ul. Szkolnej, w Mysiadle przy ul. Osiedlowej, w Starej Iwicznej przy ul. Rekreacyjnej.

Niestety, w żadnym z wymienionych wyżej miejsc nie zobaczymy siłowni plenerowej, a bynajmniej nie te wybudowane przez Nestlé. W województwie mazowieckim najwięcej głosów zebrała lokalizacja w miejscowości Drwalew – 101 502. W całej zabawie spośród 16 województw najwięcej głosów zebrała miejscowość Pruszcz z województwa kujawsko-pomorskiego. Na jej koncie znalazło się aż 247 154 głosy.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz