°


Strabag

Ruch wahadłowy na przejeździe w Gabryelinie

Trwa ostatni etap modernizacji linii kolejowej nr 8, a wraz z nim także utrudnienia na przejazdach przez tory PKP. Od czwartkowego poranka wprowadzony zostanie ruch wahadłowy na przeprawie w Ławkach-Gabryelinie.

O ograniczeniach w ruchu poinformował wykonawca prac, który na zlecenie PKP PLK modernizuje szlak do Radomia. – Trakcja PRKiI S.A. w związku z realizacją zadania informuje, że w związku z planowanym wykonaniem kolejnego etapu robót torowych w torze nr 1 linii kolejowej nr 8 pod nazwą „Przebudowa przejazdu w km 37,416 DW 683 Ławki-Gabryelin” wprowadzi czasową organizację ruchu, ruch wahadłowy od czwartku 18 maja od godz 8.00 do 23 maja do godz. 20.00 (wtorek) – czytamy w komunikacie.

Kierowcom przypominamy także, że podobnych ograniczeń mogą się spodziewać w najbliższy weekend w Starej Iwicznej. –  W związku z robotami torowymi na przejeździe kolejowym w Starej Iwicznej zostaną wprowadzone czasowe ograniczenia, ruch wahadłowy. Czasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała w następujących terminach: weekend 19-21 maja; weekend 26 - 28 maja . W każdym z wymienionych terminów ruch wahadłowy będzie obowiązywał w piątki od godz. 19.00 do niedziel do godz. 00.00 – informuje urząd gminy w Lesznowoli.


REDAKCJA
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz