°


pixabay

Rowerowy sezon czas zacząć

Czuć już iście wiosenną aurę, więc nadszedł znakomity moment na inaugurację 5. edycji rowerowych wycieczek „Chodź na rower”. Na początek, 21 maja, cykliści wybiorą się do Stajni Chojnów.

Dla wielu osób jazda na rowerze to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Można odetchnąć pełną piersią, pozwiedzać okolice, a przy okazji dotrzeć do wielu ciekawych miejsc. W Piasecznie startuje już 5. edycja wycieczek „Chodź na rower”.

21 maja cykliści udadzą się w 30-kilometrową trasę do Stajni Chojnów. Zbiórka o 10.00 na rynku w Piasecznie. Niektórych może przerażać dystans do pokonania oraz forma fizyczna. Organizatorzy zapewniają, że tempo wycieczek jest rekreacyjne i nikt nie zostanie z tyłu.  Przed startem warto odpowiednio przygotować rower. Nie obejdzie się bez nasmarowania łańcucha i napompowania kół. Na wszelki wypadek warto wziąć ze sobą zapasową dętkę.

Stałym punktem każdej wycieczki będzie przerwa, podczas której planowane jest ognisko integracyjne. Wszyscy będą mogli chwilę odpocząć, zjeść pyszną kiełbaskę i podzielić się wrażeniami. Planowane jest również losowanie nagród sportowych.

Kolejna wycieczka rowerowa odbędzie się 4 czerwca. Uczestnicy będą mieli do pokonania 30-kilometrową trasę, a ich punktem docelowym będzie lotnisko w Gassach.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz