°


pixabay

Remont konstancińskiego przedszkola

Do końca września powinny zakończyć się prace remontowe w budynku przedszkola nr 1 przy ul. Oborskiej w Konstancinie-Jeziornie. Urząd przeznaczy na ten cel blisko 180 tys. zł.

W powietrzu czuć już zapach wakacji. Nie tylko dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalna i licealna odpoczną od codziennych obowiązków, ale także przedszkolaki. Nie oznacza to jednak, że placówki oświatowe zostaną zamknięte na kłódkę. W wielu z nich wolny czas zostanie wykorzystany na przeprowadzenie remontów.

Zmiany szykują się w Przedszkolu nr 1 przy ul. Oborskiej w Konstancinie-Jeziornie. Gmina zaplanowała prace polegające na dociepleniu budynku placówki wraz z modernizacją ogrodzenia wokół nieruchomości. Aby wykonać zadanie, konstanciński magistrat uzyskał wszystkie niezbędne zaświadczenia od starosty piaseczyńskiego oraz przygotował projekt wykonawczy inwestycji.

W postępowaniu przetargowym do urzędu wpłynęły trzy oferty. Wykonanie zadania powierzono zakładowi Mat-Bud, który za jego realizację otrzyma niecałe 180 tys. zł. Zamawiający otrzyma 60-miesięczną gwarancję na przeprowadzone prace. 

Modernizacja przedszkola ma rozpocząć się wraz z początkiem lipca. Konstanciński magistrat liczy, że roboty budowlane uda się zakończyć do 21 sierpnia. Pozostała część zadania, czyli dokonanie odbiorów, powinna odbyć się do 30 września br.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz