°


Pixabay

Przetarg na przebudowę budynku komunalnego unieważniony

Gmina Prażmów nie rozstrzygnęła pomyślnie przetargu na przebudowę budynku komunalnego w Jaroszowej Woli. Powód? Najkorzystniejsza oferta przewyższała kwotę jaką gmina planowała przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Przyjrzyjmy się ofertom jakie zostały złożone w ramach wspominanego przetargu, a było ich trzy. Pierwsza z firm „Usługi Remontowo Budowlane Waldemar Rzeźnik” zaoferowała 763 tys. zł, kolejna „Firma Budowlana BREJ Bartosz Bodzon” – 736 tys. zł oraz ostatnia i najniższa spośród wszystkich, to „Energodomy Sp. z o.o. – 574 tys. zł.

Jednak nawet ta najniższa była zbyt wysoka dla gminy Prażmów, która zamierzała przeznaczyć na remont budynku komunalnych około 359 tys. zł. Ale wcale to nie oznacza, że zadanie nie zostanie zrealizowane. Zapewne zostanie ogłoszony kolejny przetarg. 

Inwestycja ta ma objąć przebudowę dachu z pulpitowego na dwuspadowy, dostosowaniu ścian wydzielających w budynku lokal mieszkalny do wymagań obowiązującego prawa. Zewnętrzne ściany mają zostać docieplone. Ponadto planuje się wybudowanie nowych schodów z podjazdami dla wózków inwalidzkich. To, co zapewne ucieszy kierowców to parking jaki ma powstać obok budynku. 

Maksymalny termin wykonania prac określono na maj 2018 r. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz