°


Jakub Małkiński

Projektują i konsultują

Gmina Lesznowola prowadzi prace nad projektami budowlano-wykonawczymi kilku dróg. Wśród nich są m.in. ul. Plonowa w Nowej Woli oraz ul. Torowa w Zgorzale.

Historia Plonowej jest niezwykle długa i skomplikowana. Już w 2011 roku przystąpiono do remontu drogi na odcinku od Krasickiego do Rumiankowej, ale właściciele pobliskich posesji zablokowali roboty. Sprawa znalazła swój finał w sądzie. W grudniu 2016 roku podpisano umowę na wykonanie projektu Plonowej na odcinku od drogi bocznej nr ew. 22 do ul. Raszyńskiej.

Teraz wszystko powinno pójść z górki. W maju mieszkańcy ul. Plonowej mogli zapoznać się z koncepcją inwestycji. Teraz po raz kolejny mogą zabrać głos w sprawie. – Gmina Lesznowola rozpoczęła prace nad projektem budowlano-wykonawczym na budowę ulicy Plonowej w Nowej Woli, na odcinku od działki ewidencyjnej nr 22 do ul. Raszyńskiej. Zainteresowanych mieszkańców zapraszamy do zapoznania się z koncepcją tej inwestycji – poinformował urząd. Konsultacje potrwają do 16 sierpnia.

Gmina planuje zająć się również budową ul. Torowej i ul. Granicznej w miejscowości Zgorzała i Nowa Iwiczna. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi do 16 sierpnia.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz