°


Anna Sołtysiak/ KPP Piaseczno

Policjantka potrzebuje pomocy w walce z chorobą

Edyta Grzeszczak-Olkowicz jest byłą policjantką, przez wiele lat związaną z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie, ponadto pełniła funkcję komendanta komisariatu w Lesznowoli. Zmaga się z chorobą nowotworową. Zalecana immunoterapia nie jest refundowana przez NFZ i dlatego potrzebna jest pomoc finansowa!

– Edyta ma 48 lat. Od lipca 2016 r. leczy się z powodu raka drobnokomórkowego płuca lewego. Edyta to była policjantka związana zarówno z Piasecznem, jak i Lesznowolą, gdzie pełniła służbę jako komendant komisariatu. Niestety choroba nowotworowa zmieniła cały jej świat. Przeszła chemio- i radioterapię, a  ponieważ leczenie przyniosło pożądane efekty, z optymizmem spojrzała w przyszłość, chociaż choroba kazała jej przewartościować dotychczasowe życie – wyjaśnia kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy KPP Piaseczno.

Niestety choroba wróciła i Edyta ponownie rozpoczęła walkę. Najbardziej skuteczną metodą byłaby immunoterapia, która nie jest refundowana. To nowatorskie, długie i przede wszystkim kosztowne leczenia. – Dajmy Edycie szansę na przyszłość, by nadal mogła cieszyć się życiem! – apeluje kom. Sawicki.

Nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841 

Tytuł do wpłaty: FON-SUB-GRZ-01

Fundacja Onkologiczna Nadzieja
ul. Kwatery Głównej 46, lok. U1
04-294 Warszawa
fon@fundacjaonkologicznanadzieja.org


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz