°


EL

Policjanci z Tarczyna uratowali 60-latkę

Dzięki szybkiej reakcji i podjętej akcji ratowniczej policjantom z Tarczyna udało się uratować 60-latkę. – Pomagamy i chronimy, to nie tylko motto naszej służby! Każdego dnia jesteśmy gotowi nieść pomoc ludziom w potrzebie – zaznaczają policjanci.

Przypadkowy świadek zauważył jak na balkonie jednego z bloków kobieta podczas wieszania prania potknęła się i upadła. Dodatkowo uderzyła w barierki balkonowe. Dyżurny na miejsce wysłał patrol policji: sierż. Waldemara Bezę i sierż. Angelik Wronę.

Funkcjonariusze szybko znaleźli się w mieszkaniu poszkodowanej. Kobieta nie dawała znaku życia. Policjanci zaczęli ja reanimować. Mundurowi udzielali pomocy do momentu przybycia pogotowia ratunkowego. W chwili przekazywania 60-latki pod opiekę ratowników medycznych u kobiety powrócił prawidłowy oddech.

Po kilku godzinach do oficera dyżurnego zgłosiła się załoga pogotowia ratunkowego, by osobiście podziękować i pogratulować sierż. Angelice Wronie i sierż. Waldemarowi Bezie profesjonalnej akcji ratowniczej.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz