°


archiwum

Ostatnia odsłona remontu na Przyczółkowej

Nie każdy długi sierpniowy weekend będzie spędzał na urlopie. Już o godz. 20 na ul. Przyczółkowej pojawią się drogowcy. To już ostatnia odsłona remontu tej ważnej drogi.

Remont ulic Drewny i Przyczółkowej to jedna z największych tegorocznych inwestycji warszawskiego Zarządu Dróg Miejskich. Nową nawierzchnię zyskały już obie jezdnie na ul. Drewny oraz jezdnia Przyczółkowej w kierunku Konstancina-Jeziorny.

Już dziś rozpocznie się remont ostatniej nitki. Chodzi oczywiście o odcinek ul. Przyczókowej pomiędzy Korobińskiego a Marcaepanową w kierunku centrum Warszawy.

Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia. – Od piątku, 11 sierpnia (już od godz. 20) wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku centrum. Ruch będzie się odbywał stroną zachodnią - po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku centrum przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. Korbońskiego, a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. Europejską. Połączenia z ul. Przyczółkową nie będzie miała tzw. stara ul. Przyczółkowa (prowadząca w kierunku ul. Rosochatej; samochody będą kierowane ul. Przekorną do ul. Ł. Drewny). Roboty potrwają do środy 16 sierpnia do godz. 4 rano – informują drogowcy.

Kierowcom radzimy uważnie patrzeć na znaki.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz