°


tarczyn.pl

Nowe boisko dla szkoły w Suchostrudze

Na terenie podstawówki w Suchostrudze (gm. Tarczyn) oddano do użytku nowe boisko sportowe do gry w piłkę nożną i siatkówkę.

Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego może się już pochwalić murawą z prawdziwego zdarzenia. Nowoczesny obiekt gwarantuje nieporównywalnie lepsze warunki do sportowych zmagań, niż było to wcześniej. Wyposażony został w niezbędny sprzęt, m.in.: bramki, słupki i siatki. Władze gminy planują ustawienie tam tzw. piłkochwytów.

– Cieszę się, że doprowadziliśmy do realizacji kolejnej ważnej inwestycji w naszą bazę sportową. Dzieciom i młodzieży życzę, by dzięki temu obiektowi rozwijali swoje umiejętności i osiągali sportowe sukcesy – mówi Barbara Galicz, burmistrz Tarczyna.

Możliwości nowego boiska w pełni zostaną sprawdzone po wakacjach, kiedy w szkole rozpoczną się regularne zajęcia. Ale szansa, aby wypróbować murawę jest jeszcze w tym tygodniu. – W dniach 26-30 czerwca, w godzinach 10.00-14.00 czynne będzie boisko szkolne. W tym czasie nauczyciel z naszej szkoły będzie pełnił dyżur. Zapraszamy! – informuje placówka.


REDAKCJA
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz