°


Czytelnik Damian

Motocykl zderzył się z samochodem osobowym

W miejscowości Kolonia Lesznowola w rejonie skrzyżowania ul. Słonecznej i Postępu doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik Damian. – Ul. Słoneczna pod firma Fakro, 300 m za światłami w stronę Magdalenki. Motocyklista w ciężkim stanie zabrany do szpitala. Motocyklista uderzył w samochód, który wyjechał z drogi bez pierwszeństwa z powodu braku sygnalizacji. Dwa wypadki z udziałem motocykli 300 m od siebie w ciągu godziny. Straszny korek jest przez to – napisał do nas na Facebooku. 

Postanowiliśmy skontaktować się policją w tej sprawie. Mieliśmy nadzieję, że dowiemy się nieco więcej na temat tego zdarzenia, jednak funkcjonariusze w zasadzie tylko potwierdzili, że doszło do wypadku. – Motocyklista zderzył się z samochodem marki Suzuki. Motocyklista trafił do szpitala – mówi dyżurna policjantka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Piaseczna i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPRPIASECZNO.pl na adres e-mail: kontakt@wprpiaseczno.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A światła niesprawne co najmniej od wczoraj.