°


Facebook Mister Polski

Michał walczy o tytuł Mistera Polski 2017

Widoczny na zdjęciu mężczyzna to 21-latek z Góry Kalwarii, który wystartował w konkursie Mister Polski 2017. Czy Michał Szer zostanie najprzystojniejszym Polakiem?

Brak zawahania, szybka decyzja i tak Michał znalazł się w lutym na warszawskim Okęciu, by wziąć udział w eliminacjach do konkursu na Mistera Polski. – To była spontaniczna decyzja, zawsze chciałem spróbować swoich sił w modelingu. Akurat zauważyłem, że jest ostatni casting na Mistera Polski 2017, więc pomyślałem czemu nie? – mówi nam Michał Szer. – Nie miałem jakiejś wyznaczonej drogi do startu w konkursie, ponieważ szykowałem się do Mistrzostw Polski seniorów w pływaniu, które odbyły się pod koniec grudnia. Zdobyłem wtedy brązowy medal, więc bez problemu zdołałem utrzymać formę na casting – dodaje.

Choć na początku Michał podszedł do konkursu „z przymrużeniem oka”, to później potraktował sprawę całkiem serio. Jak mówi, walczy o zwycięstwo. – Początkowo potraktowałem wszystko dla zabawy, ale po tym jak się dowiedziałem, że na castingu dostałem się do pierwszej trzydziestki ćwierćfinalistów zmieniłem swoje nastawienie. Teraz wiem, że było warto i będę się starał wejść do finału aby powalczyć o wygraną! – zapowiada mieszkaniec Góry Kalwarii.

Czerwiec będzie ważnym miesiącem dla 21-latka, bowiem wtedy zawalczy o udział w finale. Niestety jeszcze nie wiadomo gdzie odbędą się te zmagania. Na bieżąco losy mężczyzn walczących o tytuł Mistera Polski 2017 można śledzić TU.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz