°


YouTube

„Kobiety z 6. piętra” w Kinie Letnim!

Już w piątek, czyli jutro park w Mysiadle ponownie zmieni się w salę kinową pod chmurką. Grupa WPR Media, wydawca portalu WPRPIASECZNO.pl i GOK Lesznowola zapraszają na ciekawy seans! Przygotowaliśmy dla Was film „Kobiety z 6. piętra”.

Kino zlokalizowaliśmy na terenie malowniczego parku w Mysiadle. Na miejscu będzie czekać na Was około 200 wygodnych leżaków, ale biorąc pod uwagę frekwencję poprzedniego seansu (gdy wyświetlaliśmy film „Nietykalni” przybyło ponad 400 kinomaniaków) zostaną one szybko zajęte. Dlatego jeśli macie swoje krzesełka, kocyki lub inny pomysł na wygodne śledzenie filmu to bardzo prosimy Was o zabranie tych przedmiotów. 

Jean-Louis (znany z „Nieba nad Paryżem” Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny… dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę.

Letni przyjemny wieczór, gwiazdy na niebie, bliskie osoby obok i dobry film – czego chcieć więcej?

Start: 18 sierpnia (piątek), godz. 21.00
Miejsce: nad stawem w Mysiadle

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy! 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz