°


pixabay

Kobieta wjechała pod pociąg

Policja nieustannie apeluje o zachowanie ostrożności podczas przejazdu przez tory kolejowe. Ostrożności nigdy dosyć. Niestety, po raz kolejny doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i pociągu w miejscowości Ustanów.

18 lipca, przed godziną 9.00 doszło do kolizji na przejeździe kolejowym w Ustanowie. To już trzecie tego typu zdarzenie, które miało miejsce na terenie powiatu piaseczyńskiego w ostatnim czasie. Jak zwykle, przyczynami kolizji były brak dostatecznej uwagi i niezachowanie ostrożności.

Z ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca seatem wjechała tuż przed nadjeżdżający pociąg relacji Warszawa- Kraków. 34-latka miała sporo szczęścia. Odniosła niegroźne obrażenia, mimo że pociąg przeciągnął jej samochód kilkanaście metrów. Następnie auto spadło z nasypu kolejowego.

Zdarzenie spowodowało wielogodzinne opóźnienia na trasie do Krakowa i Skarżyska Kamiennej. Mieszkanka Kutna została ukarana mandatem karnym.  

Ze względu na powtarzające się wypadki przy torach kolejowych policjanci ponownie ostrzegają kierowców i pieszych przekraczających torowiska. Apelują o zachowanie uwagi oraz przemieszczanie się wyłącznie w miejscach wyznaczonych i zgodnie z przepisami.


Aleksandra Szczepańska
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz