°


Anna Sołtysiak

Kierowca białego audi poszukiwany

O pomoc w poszukiwaniach białego audi proszeni są świadkowie wypadku, do którego doszło w miniony piątek na drodze między Górą Kalwarią a Konstancinem-Jeziorną. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych poszukiwanego mężczyzny.

Z informacji zebranych przez policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego wynika, że kierowca białego audi jadący drogą numer 724 od strony Konstancina Jeziornej wyprzedzał kolumnę pojazdów jadących w stronę Góry Kalwarii.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godz. 16.00. Kierowca audi wyprzedzając kolumnę pojazdów zmusił do zjechania z drogi kierowcę skody. Sprawca wypadku nie zachował zasad bezpieczeństwa. Kierowca skody w wyniku nagłego hamowania stracił kontrolę nad pojazdem. Auto wypadło  z drogi przewracając się na bok. Niestety w zdarzeniu poszkodowany został także 35- letni motorowerzysta, który akurat zatrzymał swój skuter na poboczu. Został przygnieciony przez skodę, przewieziono go do jednego z warszawskich szpitali. Kierowca białego audi po wypadku nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Góry Kalwarii.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych sprawcy proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie.


Aleksandra Szczepańska
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Bywalec

Znając życie i poniektórych osobników z Konstancina i bliskich okolic kierowca audi (o ile można go tak nazwać) mógł być pod wpływem nie tyle co alkoholu a bardziej narkotyków. Policji i kontroli drogowych jak na lekarstwo tam jest,albo boją się o prace ktora mogą stracić przez takiego barana bo ma ojca prawnika lub kogoś wysoko postawionego gdzieś i posiada kontakty a synek/córka robi co chce bo tatuś/mamusia to zalatwi.. 0 tolerancji dla takich.