°


archiwum

Groźny wypadek w Obrębie. Lądował helikopter LPR

Około godz. 10 w miejscowości Obręb zderzyły się dwa samochody osobowe. Pasażerka jednego z tych pojazdów trafiła do szpitala śmigłowcem.

– Renault laguna zderzyła się z fiatem punto, najprawdopodobniej kierujący renault nie zachował ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, ale są to wstępne oceny. Poszkodowana została 26-letnia pasażerka fiata. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało ją do szpitala w Warszawie – mówi nam podkom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. 

Jak bardzo poszkodowana została pasażerka fiata? – Nie mamy szczegółowych informacji na temat jej zdrowia. Jednak policjant, który jest na miejscu przekazał, że kobieta była przytomna, tylko uskarżała się na bóle – odpowiada kom. Sawicki. 

Pojawiły się też doniesienia o udziale w tym zdarzeniu autobusu szkolnego, ale to niepotwierdzona informacja. Dowiedzieliśmy się, że taki autobus znajdował się w pobliżu i jego kierowa udzielał pomocy poszkodowanej. Jak informują policjanci są na miejscu utrudnienia, jednak jest możliwość objazdów. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz