°






Anna Sołtysiak

Eksperymentował z dopalaczami, trafił do szpitala

Wakacje w pełni, młodzież odpoczywa od szkoły i obowiązków. Wolny czas młodzi ludzie poświęcają rozrywkom, często nietypowym albo wręcz niebezpiecznym…

Policjanci z Piaseczna wezwali pomoc lekarską do 16-latka, który zasłabł prawdopodobnie po eksperymentowaniu z dopalaczami.  Po natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy chłopak trafił do szpitala. 

Z kolei policjanci zajęli się ustalaniem okoliczności zdarzenia. Okazało się, że chłopak przebywał wraz z kolegami w okolicach piaseczyńskiego skateparku. Przy znajomych nastolatka odnaleziono szkodliwe substancje, które przekazano do badań.  Prawdopodobnie były to dopalacze, określane przez konsumentów jako „feta”.

Policjanci  po raz kolejny apelują do wszystkich młodych osób, by pod żadnym pozorem nie zażywały substancji, które mogą zagrozić ich zdrowiu. Znajdujące się w dopalaczach elementy są często nieznane, a ich zażycie bezpośrednio zagraża życiu.


Aleksandra Szczepańska
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz