°


kdk.pl

Dni Tarczyna z Andrzejem Piasecznym

1 lipca rozpoczną się Dni Tarczyna. Przygotowano wiele atrakcji. Niektóre z nich to: turniej piłkarski, występy dzieci, koncerty. Warto podkreślić, że gwiazdą wieczoru będzie znany piosenkarz Andrzej Piaseczny!

Będzie to huczne święto gminy, podczas którego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Atrakcje jakie przygotowano są różnorodne. O godz. 9.00 rozpocznie się Turniej Piłkarski o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. Tak, że emocje sportowe będą gwarantowane! Zmagania odbędą się na boisku „Orlik” przy ul. Stępkowskiego 15. 

Następnie impreza przenosi się na Targowicę Miejską, która mieści się przy ul. Grójeckiej. Tam o 17.00 odbędzie się koncert zespołu muzycznego DOXXX. Grupa zagra dla uczestników muzykę discopolo. Nieco ponad godzinę później będzie można podziwiać występ dzieci z gminy Tarczyn. O 18.45 Teatr Piosenki Romana Kołakowskiego przedstawi „Słynny Niebieski Prochowiec”, czyli niezapomniane ballady Leonarda Cohena. Zaś o godz. 20.00 wręczony zostanie tytuł „Honorowego Obywatela Miasta Tarczyna”. 

Moment, na który wszyscy będą czekać z niecierpliwością nastąpi o godz. 21.00. Wtedy na scenie pojawi się Andrzej Piaseczny! Do najpopularniejszych utworów wokalisty należy zaliczyć m.in. „Mocniej”, „Teraz płacz”, „Jednym tchem”, „Rysowane Tobie”, „Chodź, przytul, przebacz”,  „To co dobre, to co lepsze”. Na swoim koncie ma wiele złotych, platynowych oraz multiplatynowych płyt. Ostatnio „Piaska” może było oglądać w roli jurora w programie „The Voice of Poland”.

Atrakcjami dodatkowymi będą: kiermasz plastyczny, miasteczko zabaw dla dzieci, gastronomia, stoiska handlowe. I uwaga! Podczas Dni Tarczyna przeprowadzona zostanie akcja charytatywna dla Kubusia Jarzyńskiego. Zatem obecność obowiązkowa!

Ponadto to nie będzie koniec. Kolejnego dnia, 2 lipca odbędą się zawody wędkarskie dla dzieci. Zbiórka o godz. 7.30 na łowisku „Sum” w Jeziorzanach. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz