°


piaseczno.pl

Akt erekcyjny pod halę wmurowany

Do 30 września 2018 roku przy IV LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie ma powstać nowa sala gimnastyczna. W środę (12 lipca) podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod budowę obiektu.

Piaseczyńskie liceum czekają spore zmiany. Można powiedzieć, że szkoła stanowi ważny punkt w tegorocznym budżecie powiatu. Budynek zostanie ocieplony i zyska nową elewację. A w miejsce starej sali, która została zrównana z ziemią powstanie nowa. Pisaliśmy o tym tu

Ważnym wydarzeniem na drodze do realizacji inwestycji było podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę sali. W środowej uroczystości uczestniczyli wójtowie i burmistrzowie gmin, dyrektorzy szkół z terenu powiatu piaseczyńskiego oraz uczniowie i przedstawiciele wykonawcy inwestycji. – Jest to bardzo dobra szkoła i jestem przekonany, że ten obiekt będzie jej godny. Jako absolwent mam bardzo osobisty stosunek do tego liceum i cieszę się, że teraz, kiedy jestem starostą mogę wmurować akt erekcyjny budowy nowej sali – powiedział Wojciech Ołdakowski, starosta piaseczyński.

Uczniowie już zacierają ręce i czekają na efekty inwestycji. Licealiści otrzymają do dyspozycji trzy boiska do siatkówki, dwa do koszykówki i jedno do piłki nożnej. Pozostałą część sali zajmą szatnie, sanitariaty i pomieszczenia dydaktyczne.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz