°


as

Wybił szybę w samochodzie, groził ludziom

Krnąbrny 48-latek trafił do policyjnej celi po tym jak metalową pałką wybił szybę w jednym z aut. Policjanci nie wykluczają, że mężczyzna może mieć na sumieniu inne akty wandalizmu.

Dyżurny z piaseczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Żabieniec mężczyzna wymachuje metalową pałką. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna używa niecenzuralnych słów i grozi przechodniom. Kolejny mieszkaniec, który skontaktował się z policją powiedział, że mężczyzna wybił szybę w aucie zaparkowanym przy ulicy.

Kilkanaście minut później na miejsce dotarł patrol policji. Mundurowi zauważyli opisywanego mężczyznę. W trakcie legitymowania nie chciał podać swoich danych osobowych, ani poddać się kontroli. Zostały policjanci musieli użyć środków przymusu bezpośredniego.

48-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Miał przy sobie metalową pałkę, którą wybił szybę. Policjanci nie wykluczają, że ten sam mężczyzna może mieć związek z kilkoma podobnymi przypadkami wandalizmu, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie powiatu.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz