°


Jakub Małkiński

Kradł tablice rejestracyjne

Policjanci z lesznowolskiego komisariatu zatrzymali 20-latka, który kradł tablice rejestracyjne. Mundurowi nie wykluczają, że „łupy” mogły być wykorzystywane do innych przestępstw.

W trakcie służby do dyżurnego komisariatu w Lesznowoli zgłosił się jeden z patroli z prośbą o sprawdzenie danych legitymowanego mężczyzny. Dodatkowo dyżurny miał sprawdzić dane samochodu, którym poruszał się 20-latek. 

Dzielnicowy w trakcie sprawdzania danych w policyjnej bazie dyżurny postanowił sprawdzić jeszcze jedna rzecz. Okazało się, że kilka dni wcześniej na komisariat trafiło zdjęcie z jednego z parkingów, na którym było widać samochód kontrolowanego 20-latka. Na zdjęciu pokazany był moment, w którym mężczyzna... kradnie tablice rejestracyjne z innego auta. Co więcej w trakcie kontroli samochodu 20-latka policjanci znaleźli w nim kolejne tablice rejestracyjne.

– 20-latek usłyszał już zarzuty, jednak sprawa ma charakter rozwojowy, ponieważ policjanci nie wykluczają, że skradzione tablice mogły posłużyć w popełnieniu innych przestępstw – informują policjanci.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz