°


Seweryn Dębiński

​Wypełniliście Kino Letnie po brzegi!

Podobnie jak podczas poprzedniej, lipcowej edycji Kina Letniego w Mysiadle, tak i wczoraj kinomaniacy tłumnie zgromadzili się nad stawem. A wszystko po to, by w doborowym towarzystwie i wspaniałej atmosferze obejrzeć film „Kobiety z 6. piętra”.

Seans rozpoczął się o godz. 21.00. Czekało na Was ponad 200 wygodnych leżaków oraz wielki pneumatyczny ekran. Kino Letnie odwiedziło tyle osób, że nie wszyscy mieli okazję zająć miejsca siedzące, ale to nic, bo poradziliście sobie świetnie. Część z Was wybrała koc na trawie. Sprawdźcie naszą galerię, może się znajdziecie!

A o czym był film? Jean-Louis (znany z „Nieba nad Paryżem” Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny… dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz